Батыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасына қарасты мәдениет және өнер мекемелерінде МАУСЫМ айында өткізілетін  мәдени шаралардың жоспары

Іс-шараның атауы

Уақыты,

Өтетін орны

Жауапты

Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған мерекелік іс-шара

1 маусым

сағат 11.00

«Агрореммаш» аялдамасы маңындағы шағын саябақ

Жастар шығармашылығы орталығы

Выставка самодеятельных мастеров «С любовью к детям»

1маусым

сағат 11.00

М.Шолохов мемориалдық музейі

День защиты детей!

Г.Остер «38 попугаев»

(история взаимоотношении 4-х друзей)

1 маусым

сағат 11.00

сағат 12.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Балалар күніне арналған «Бақытты балалық шақ» атты мерекелік шара

1 маусым

сағат 11.00

Е.Пугачев музей-үйі

«Әрқашан күн сөнбесін» мерекелік жиын

1 маусым

сағат 11.00

Көктерек тарихи-өлкетану музейі

«Әлемнің сәні - балалар» атты шара

1 маусым

сағат 11.00

Ақпәтер тарихи-өлкетану музейі

Н.Мұсаева «Сенімді дос»  ертегі

2 маусым

сағат 12.00

Х.Бөкеева атындағы облыстық қазақ драма тетары

А.Линдгрен«Малыш и Карлсон, который живет на крыше» (приключения на крыше и не только)

2 маусым

сағат 12.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері күніне «Рәміздер-мемлекет идеологиясының тірегі» кітап көрмесі                                                 

3 маусым

Ж.Молдағалиев атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Халықаралақ балаларды қорғау күні «Балалар біздің болашағымыз» кітап көрмесі

3 маусым

сағат 11.00

Облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапханасы

«Бейбіт елдің ұрпақтары» атты ертеңгілік

3 маусым

сағат 11.00

М. Мералиев атындағы тарихи-өлкетану музейі

«Ел рәміздері – елдігімнің реңі» аттыдөңгелек үстел

4 сәуір

сағат 10.00

Жәнібек тарихи-өлкетану музейі

В.Шульжик, Ю.Фридман

«Необычайные приключения Фунтика и его друзей»

(забавная приключенческая комедия с побегом, поиском и погонями)

4 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

ҚР Мемлекеттік нышандары күні қарсаңында «Рәміздер – елдігімнің белгісі» атты музей сағат

4 маусым

сағат 11.00

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

«Рәміз авторлары» атты музей сағаты

4 маусым

сағат 11.00

С.Датұлы атындағы тарихи-өлкетану музейі

 «Ел рәміздері-ел рухы» атты көрме

4 маусым

сағат 11.00

Бөрлі өлкетану музей

 «Еліміздің егемендік белгілері» атты кездесу

4 маусым

сағат 11.00

В.И.Чапаев атындағы Ақжайық тарихи-өлкетану музейі

«ҚР Мемлекеттік Рәміздер күніне орай «Мемлекеттік Рәміздер – ел мәртебесі» патриоттық сағаты

4 маусым

сағат 11.00

Облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапханасы

Қазақстан Республикасының Рәміздері күніне арналған «Мемлекеттік рәміздер – ұлт мақтанышы» атты әдеби-сазды кеш, кітап көрмесі

4 маусым

сағат 11.00  

Концерт залы

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

«Бояулар әлеміне саяхат» атты танымдық шара

5 маусым

сағат 10.00

С.Ғұмаров музей-үйі

В.Илюхов  «Молодильные яблоки» сказка

5 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Дүниежүзілік қоршаған ортаны қорғау күніне «Экологиялық қауіпсіздік – Қазақстанның өзекті мәселелерінің бірі» Батыс-Қазақстан облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы, БҚО табиғат ресурстары және табиғат пайдалану реттеу Департаментімен бірлескен шара

5 маусым

сағат 11.00

Табиғат және экология музейі

Мұсылмандардың ұлық мерекесіне арналған  «Қош келдің, Ораза айт!» атты рухани-әдеби сазды кеш

5 маусым

сағат 19.00  

Амфитеатр

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

А.С.Пушкин туған күніне арналған «Пушкин – наш вечный спутник» атты митинг

6 маусым

сағат 11.00

Е.Пугачев музей-үйі

А.С.Пушкин музейі

«Рәміздер - елдігіміздің нышаны» атты музей сағаты

6 маусым

сағат 11.00

Рухани жаңғыру музейі

К.Чуковский «Муха – Цокотуха» (мюзикл из жизни насекомых)

6 маусым

сағат 10.00

сағат 11.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Ақын, драматург,жазушы Александр Пушкинның туғанына 220 жыл «К Пушкину через время и пространство»                 

6 маусым

сағат 11.00

Ж.Молдағалиев атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Премьера! Ш.Айтматов «Арманым - Әселім» лирикалық драма

6 маусым

сағат 19.00

Х.Бөкеева атындағы облыстық қазақ драма тетары

Концерттік бағдарлама

6 маусым

сағат 19.00

ҚР Тұңғыш Президент алаңы

Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармония

ХХҮІ-шы маусымның жабылуы

Премьера! Ш.Айтматов «Арманым - Әселім» лирикалық драма

7 маусым

сағат 19.00

Х.Бөкеева атындағы облыстық қазақ драма тетары

«Бақытты балалар күлкісі» - мерекелік  ертеңгілік

7 маусым

сағат 11.00

Облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапханасы

«Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері Күлаш Қуанышқалиеваның «Ән саламын Ақжайықтан әуелетіп» атты гастролдік концерті

10 маусым

11,13,14 маусым

Атырау қаласы

Ақтау қаласы

Ресей империясының мирасқор Құрметті азаматы» Соналы болысының аға сұлтаны управителі, «Құрметті бақылаушы қамқоршы» Мұхамеджан, (Ақшолақ) Сарығожиннің туғанына 175 жыл толуына орай «Ұлылардан қалған мол мұра» атты өлкетанушылармен дөңгелек үстел

12 маусым

сағат 11.00

М. Мералиев атындағы тарихи -өлкетану музейі

А.Линдгрен  «Малыш и Карлсон, который живет на крыше» (приключения на крыше и не только)

12 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

БҚО Қазақ күресі федерациясы мен Орал қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі мен Қадыр Мырза Әли атындағы мәдениет және өнер орталығының ұйымдастыруымен «Өнер барысы» палуандар сайысынан қалалық ашық турнир

12 маусым

сағат 18.00  

Амфитеатр

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

И.Карнаухова, Л.Браусевич

«Аленький цветочек» (волшебная сказка с чудесами и превращениями)

13 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

«Дені сау ұрпақ-ұлт болашағы»

«Бұл кітаптар Сіздер үшін!»- жылжымалы кітап көрмесі /»Талап» АҚ-да ұйымдастырылады/

13 маусым

сағат 11.00

Облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапханасы

«Кітапханалар – жаңа шешімдер мен көкжиектер:

қайта жүктеу (перезагрузка)» облыстық семинар

13 маусым

сағат 10.00

Х. Есенжанов атындағы облыстық балалар және жасөспірімдер кітапханасы

«Гуси – лебеди»  (по мотивам русских народных сказок)

14 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Алаш қайраткерлері Б.Құлмановқа 160 жыл, Т.Имангазиев пен Е.Бұйраұлына 145жыл, Е.Қасаболатовқа, Б.Бисеновке, К.Жәленовке, Б.Жанқадамовқа 130 жыл, Қ.Көзеевке 125 жыл толуына арналған «Алаштың айбоз ұлдары» атты музей сағаты

14 маусым

сағат 11.00

С.Датұлы атындағы тарихи-өлкетану музейі

Елбасының «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласында көрсетілген құндылықтарды дәріптеу мақсатында сурет және қолөнер шеберлерінің көрмесі

(Бөкей Ордасы ауданы)

14 маусым

сағат 15.00  

Амфитеатр

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

ҚР еңбек сіңірген мәдениет қызметкері, «Құрмет» орденінің иегері, айтыскер, ақын, Шолпан Қыдырниязованың шығармашылық кеші

14 маусым

сағат 17.00  

қазақ драма театры

Облыстық халық шығармашылығы орталығы

Ғ.Жұбанова атындағы Ақтөбе облыстық филармониясының А.Жұбанов атындағы қазақ ұлт аспаптар оркестрінің шығармашылық концерті

14 маусым

Сағ. 18.30

Жастар мәдениет үйі

Ғ.Құрманғалиев  атындағы  облыстық филармония

Хуан Хосе Алонсо Мильян

«Цианистый калий... с молоком или без?»  (смешной до жути детектив с горьким привкусом)

15 маусым

сағат 18.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

И.Карнаухова, Л.Браусевич

«Аленький цветочек» (волшебная сказка с чудесами и превращениями)

16 маусым

сағат 12.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

«Ел рәміздері – елдігімнің реңі» атты дөңгелек үстел

18 маусым

сағат 10.00

Жәнібек тарихи-өлкетану музейі

В.Илюхов «Молодильные яблоки» сказка

19 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

В.Шульжик, Ю.Фридман

«Необычайные приключения Фунтика и его друзей»

(забавная приключенческая комедия с побегом, поиском и погонями)

20 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

«Ауылдағы ардақтылар»  ЖОБАСЫ 

Ақын, журналист, қолөнер шебері Жәнібек Әлпейісовпен кездесу кеші

20 маусым

сағат 16.00  

Концерт залы

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

Мемлекеттік тілді дәріптеу мен қолдану аясын кеңейту мақсатында «Латын әліпбиі уақыт талабы» кітап көрмесі

20 маусым

Ж.Молдағалиев атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

«Үкілі домбыра» байқауының лауреаты,  күйші, домбыра жасаушы шебер Едіге Нәбиевтің 70 жас мерейтойы

20 маусым

сағат 17.00  

облыстық  филармония

Облыстық халық шығармашылығы орталығы

К.Чуковский «Муха – Цокотуха» (мюзикл из жизни насекомых)

21 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Ұлы Отан соғысының басталуына орай «Свеча памяти» атты акция

21 маусым

сағат 11.00

М. Мәметова мемориалдық музейі

 «Они ушли и не вернулись» атты көрме

22 маусым

сағат 11.00

М.Шолохов мемориалдық музейі

А.Дударев «Рядовые» (драматическая баллада)

22 маусым

сағат 18.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

А.Линдгрен «Малыш и Карлсон, который живет на крыше» (приключения на крыше и не только)

23 маусым

сағат 12.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

«Музейстар – 2019» жобасы аясындағы КАЗиИТУ-дің «Білімді жастар – ел болашағы» атты көрменің ашылуы

25 маусым

сағат 11.00

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

Г.Остер «38 попугаев» (история взаимоотношении 4-х друзей)

26 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

Қазақстан Республикасының баспасөз жүйесінің қызметі күніне арналған «Тұңғыш жүйелі газет - Қазақстан» атты мәдени шара

26 маусым

 сағат 11.00

Рухани жаңғыру музейі

Халықаралық нашақорлыққа қарсы күрес күніне орай «  Сақ болыңыз – нашақорлықтан!»- көрме-кеңес

26 маусым

сағат 11.00

Облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнаулы кітапханасы

 «Қаһарман ардагерлер» облыстық ардагерлер байқауы

26 маусым

сағат 17.00

облыстық  филармония

Облыстық халық шығармашылығы орталығы

«Қадыр жыры – халық жыры» атты ақын шығармашылығын насихаттау мақсатында жыр сағаты (ақынның өз оқуында үнтаспаға жазылған жырларын, сондай-ақ, қала тұрғындары мен қонақтарының оқуындағы өлеңдерін тыңдау)

27  маусым

сағат 19.00  

Қадыр ескерткішінің алдында

Қадыр Мырзалиев атындағы облыстық мәдениет және өнер орталығы

А.Дударев «Рядовые» (драматическая баллада)

27 маусым

сағат 19.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

И.Карнаухова, Л.Браусевич  «Аленький цветочек»

(волшебная сказка с чудесами и превращениями)

28 маусым

сағат 10.30

А.Н.Островский атындағы  драма театры

В.Шульжик, Ю.Фридман «Антошка и гармошка» сказка

29 маусым

сағат 11.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры

«Теремок» (по мотивам русских народных сказок)

30 маусым

сағат 12.00

А.Н.Островский атындағы  драма театры